Masz zespół? Chcesz zagrać na Juwenaliach?

Masz talent muzyczny? Lubisz być w centrum uwagi? Lubisz kąpać się w blasku reflektorów? Masz swój band lub wybrałeś karierę solową? Dobrze trafiłeś!

juwenalia Uniwersytetu Wrocławskiego

Samorząd Studentów Uniwersytetu Wrocławskiego daje Ci szansę występu na wielkiej scenie przed liczną publicznością, czyli to co tygryski lubią najbardziej :)

Wrocławski Uniwersytet Dostarcza Atrakcji (W.U.D.A) to nowo powstały projekt, który został stworzony z myślą o artystach reprezentujących każdy gatunek muzyczny. Jeżeli chcesz stać się częścią tej przygody, czym prędzej wyślij do nas wypełnioną kartę zgłoszeniową (link znajdziesz na dole opisu) wraz ze zdjęciem i nagranym demo na adres wuda.uwr@gmail.com . Zgłoszenia przyjmujemy do 31 marca 2015 r. – wtedy też kończy się I Etap Konkursu.
Dalsza część zabawy będzie zależała już tylko od Was, Waszych znajomych i fanów. Po wyłonieniu dziesiątki finalistów odbędzie się internetowe głosowanie za pomocą Facebook’a. Wygra najlepsza czwórka! Zespoły te zmierzą się podczas Koncertu Finałowego, który odbędzie się w jednym z wrocławskich klubów. Wygrywa najlepszy, a nagrody są ogromne. Dodatkowo przyznana zostanie publiczności.
Nagrody: TRASA KONCERTOWA Wrocław – Opole podczas Juwenaliów, miesięczny kurs w Akademii Rocka dla wszystkich członków zespołu, SESJA NAGRANIOWA!! Nagroda Publiczności: występ na Juwenaliach we Wrocławiu.

Więcej informacji znajdziesz w regulaminie (link do regulaminu na dole opisu). Czytajcie, wysyłajcie swoje zgłoszenia, przekazujcie info swoim znajomym, niech cały Wrocław dowie się o naszym projekcie, bo jak mówi staropolskie przysłowie „im więcej ludzi, tym W.U.D.A smakuje lepiej” :) !

Czekamy na Was !

Do zobaczenia w klubie !

REGULAMIN :
http://przeklej.org/file/72eiEY/WUDA.Regulamin.pdf

KARTA ZGŁOSZENIOWA:
http://przeklej.org/file/aEUT63/WUDA.Karta.Zgloszeniowa.docx

(aby ściągnąć regulamin i kartę zgłoszeniową należy poczekać 45 sekund, które odliczają się po prawej stronie)

Author: juwenalia

Share This Post On
%d bloggers like this: