POCHÓD JUWENALIOWY 8 MAJA!!!

Tegoroczny POCHÓD JUWENALIOWY odbędzie się 8 maja!

Pochód juwenaliowy to największe juwenaliowe wydarzenie organizowane przez studentów dla studentów. Trasa ustalana jest wraz z władzami miasta. Przy obstawie policji, obsługi medycznej, odpowiedniej ochrony oraz wolontariuszy, którymi są studenci, następuje przemarsz tysięcy żaków ulicami miasta. Korowód ten zachwyca różnorodnością kolorów, przebrań i pomysłowością ich wykonania.

juwenalia Wrocław 2014

W tym roku pochód planowany jest na czwartek 8 maja. Zbiórka o godzinie 10:30 pod Zintegrowanym Centrum Studenckim Politechniki Wrocławskiej (tzw. „Serowiec”, budynek C-13, Wybrzeże Wyspiańskiego 23-25). Trasa będzie wiodła przez oś Grunwaldzką, ul. Parkową i Wróblewskiego. Stamtąd już prosta droga do osiągnięcia celu naszego Pochodu – osiedla akademickiego Politechniki na Wittigowie.

Pochód juwenaliowy 2014 trasa

Pamiętajcie, że pochód juwenaliowy to okazja, by pokazać mieszkańcom Wrocławia, jak różnorodną i wartościową dla miasta grupą społeczną są studenci! Zachęcamy do przebierania się w kolorowe, kreatywne stroje, przygotowanie banerów i flag, a także przypomnienie sobie studenckich przyśpiewek!
Nie zapomnijcie również zapoznać się z regulaminem wydarzenia!!!
UWAGA! W TYM ROKU SPOTYKAMY SIĘ NA DZIEDZIŃCU C-13! NIE NA ULICY!

JUWENALIA 2014 WROCŁAW – POCHÓD JUWENALIOWY – 8 maja

Studenckie wyjazdy Bułgaria

Author: juwenalia

Share This Post On
%d bloggers like this: