Studencki Bal na Zamku w Bolkowie

W tym roku po raz kolejny zapraszamy was na Studencki Bal na Zamku w Bolkowie, który jest edycją wyjątkową, organizowaną wspólnie z Uniwersytetem Przyrodniczym we Wrocławiu! Odbędzie się on w ostatnim dniu Ekonomaliów, czyli 16 maja.

Studencki Bal na Zamku w Bolkowie
Dołożyliśmy wszelkich starań aby tegoroczna edycja była wyjątkowa i na długo pozostała Wam w pamięci! Imprezę rozpoczniemy dużą dawką śmiechu, którą zapewnią nam Studenckie Odcinki Kabaretowe. Tuż po nich uczestnicy będą mogli wziąć udział w wielu zabawach i atrakcjach przygotowanych przez organizatorów. Wieczorną imprezę poprowadzą specjalnie zaproszeni na tą okazję DJ, którzy zapewnią Wam zabawę na najwyższym poziomie.

Na miejscu zapewniony będzie catering, w którym znajdziecie różnego rodzaju przysmaki nie tylko te związane z żywnością :) Informujemy jednak, iż alkohol można przynosić także we własnym zakresie. Ważne jednak aby wszystko było ulokowane w plastikowych butelkach.

Informacje dotyczące zapisów oraz wpłat podamy Wam już w najbliższych dniach na profilu imprezy: https://www.facebook.com/events/937599446284913/

Juwenalia Wrocław 2015- Studencki Bal na Zamku w Bolkowie

100denciak - najlepsze obozy Studenckie

Author: juwenalia

Share This Post On
%d bloggers like this: